Куди можна поїхати на літній відпочинок без віз

Відпустка, що може бути краще після насиченого робочого року? Всі ми чекаємо його з нетерпінням, але не завжди замислюємося про різні тонкощі і нюанси, згадуємо про них пізно, коли зробити вже нічого не можна. Якщо часу на оформлення віз не залишилося, це ще означає, що відпустка доведеться проводити вдома або на дачній ділянці. На наше щастя, існує величезна кількість країн, які пускають жителів РФ на свою територію без оформлених віз.

Найпопулярніші безвізові країни

Отже, 10 країн, куди можна поїхати на літній відпочинок без віз, на першому по популярності місці перебувати Туреччина. Це найбільш відвідувана безвізова країна, в зимовий час без візи тут можна перебувати протягом місяця, а на період літньої відпустки до 60 днів. В аеропорту у вас перевірять тільки наявність зворотних квитків та дійсність закордонного паспорта.

Єгипет тільки в минулому році відвідали майже 2 мільйони громадян РФ. Віза в дану країну надається прямо на кордоні, при оплаті туристичного збору.

Серед найпопулярніших 10 країн, куди можна поїхати на літній відпочинок без віз знаходиться і екзотична країна Таїланд. На кордоні при в’їзді в країну необхідний тільки паспорт і заповнена імміграційна картка. Насолоджуватися тайської екзотикою без візи можна до 30 днів.

З 2008 року Ізраїль дозволив вільний в’їзд в країну на термін до 3 місяців. Закордонний паспорт повинен мати піврічний термін дії, при собі необхідно буде мати бронь готелю і медичну страховку.

Туніс з задоволенням приймає туристів з Росії без віз, але за умови наявності путівки не більше ніж на 2 тижні.

Має успіх у росіян і Чорногорія, згідно з офіційними вимогами, закордонний паспорт туриста повинен бути дійсний не менше ніж 90 днів, а відпочинок тривати не більше 30. Також громадяни Росії люблять відпочивати в Хорватії і Болгарії, але тут в обов’язковому порядку потрібно візу, гарячі тури в єгипет http: // hottours. in. ua / catalog / egipet / можна купити, не виходячи з дому, віза оформляється туристичною компанією.

Домініканська республіка — це мало не самий елітний безвізовий курорт, карибська напрямок з кожним роком набирає популярність, курорти країни щорічно приймають більше 100 тисяч туристів з Росії. На кордоні потрібні тільки квитки і закордонний паспорт.

Відкрито для громадян РФ і в’їзд до В’єтнаму. Туристи люблять цю країну, і відвідують її регулярно.
Завершує наш топ-лист безвізових країн, Куба. Курорти сонячні, природа зачаровує, вимоги до документів — паспорт і зворотний квиток. Чим не ідеальний відпустку?