Кропива в боротьбі за гарне волосся

Ополіскування волосся настоєм трав, в залежності від вхідних різновидів рослин, допоможе боротися з багатьма проблемами — з сверблячкою шкіри голови, лупою, відсутністю обсягу, зайвою жирністю голови, допоможе знизити випадання волосся.

Зараз дуже багато готових трав’яних настоїв представлені в магазинах, з докладним описом призначення і застосування.

Можна робити самим трав’яні настої, що буде більш реальним і вийде набагато дешевше. Траву для настоїв можна купувати в аптеці або збирати і висушувати самим. Одним з найпоширеніших рослин по догляду за шкірою голови і волоссям — вважається кропива. Найкориснішою вважається кропива, зібрана в травні. Кропиву збирають, висушують на папері і складають в мішечок, потім прибирають в темне, сухе, прохолодне місце.

Відвар кропиви роблять так — в киплячу воду додають траву, варять 5 хвилин, далі накривають відвар кришкою і дають йому настоятися. Перед споласкиванием — відвар проціджують. Співвідношення води і трави: на 2 склянки води беруть 3 столових ложки сухої кропиви. Відваром споліскують вимите шампунем волосся, сам відвар змивати не треба.

Такий відвар допоможе зміцнити волосся, зменшити їх випадання, додасть блиск.

Крім відвару можна робити різноманітні маски з кропиви — для цього змішуємо морську сіль, а саме 1 чайну ложку і півсклянки, подрібнених в м’ясорубці листя кропиви, втираємо суміш в шкіру голови, одягаємо зверху пакет (плівку) і рушник, залишаємо на 30 хвилин. Маска допоможе зменшити жирність шкіри голови і зміцнити волосся.

Щоб мати гарне волосся, потрібно за ними доглядати!