Крем для засмаги: поради щодо вибору та використання

Гарний шоколадну засмагу — мрія кожної дівчини. З настанням літнього сезону проблема правильного і нешкідливого засмаги виходить на перший план.

Найбільш вдалий для засмаги місце — пляж. Близько води сонячні промені діють активніше, тим самим сприяючи посиленню засмаги. Але не варто забувати, що сонячні промені погано впливають на стан вашої шкіри. Допомогти захистити шкіру може сонцезахисний крем для засмаги. Він захищає шкіру від шкідливих впливів, не допускає сонячні опіки і підсилює засмагу.

Крем повинен містити в собі захист від шкідливих для організму ультрафіолетових променів. У цьому випадку варто враховувати тип вашої шкіри. Так, власницям світлої шкіри підійде крем з максимальним рівнем захисту, SPF крему повинен бути 20-30. Для тих, чия шкіра погано сприймає засмагу, підійде крем з рівнем захисту SPF 15-20. Для власниць смаглявої шкіри підійде крем з маленьким рівнем SPF 5-10.

Не варто забувати і про дитячу шкірі. Її ніжна структура найбільш схильна до впливу сонячних ультрафіолетових променів. Крем для дитячої шкіри повинен бути гіпоалергенним і містити максимальний рівень захисту.

При виборі крему варто звернути увагу і на його стійкість до впливу води. Оптимально, якщо крем не буде змиватися водою протягом декількох годин після нанесення. З плином часу його властивості водостійкості просто проходять. Існують крему з високим рівнем захисту від піску і перешкоджають потовиділення.

При нанесенні сонцезахисного крему слід дотримуватися наступних правил:

— наносити крем на шкіру слід за 20 — 30 хвилин до прийняття сонячних ванн,

— повторювати процедуру нанесення кожні півгодини,

— обов’язково змивати крем з шкіри після відвідування пляжу.

Користуючись цими рекомендаціями при виборі крему для засмаги, ви зможете підібрати максимально корисний і потрібний саме вам сонцезахисний крем. Приємного відпочинку!