Коляски-трансформери

У виборі коляски для малюка батьки враховують багато чинників. Вони прагнуть оточити свою дитину всім найкращим, але для цього слід витратити багато часу і сил, щоб покупка порадувала не тільки дитину, але і самих батьків.

На сьогодні все більше переваги віддаються покупцями колясок трансформерам. Все через їх багатофункціональності і практичності в експлуатації. Спочатку до піврічного віку новонароджений укладається в люльку. В основному вона має міцну ручку перенесення, яка дозволяє з легкістю перенести малюка при необхідності.

Після того, як дитина вже починає самостійно сидіти його необхідно садити в прогулянковий блок. Для цього в трансформерів в комплектації є прогулянковий змінний блок. Щоб спростити процес заміни блоків виробники передбачили наявність кнопок фіксаторів і знімання. Тобто досить лише зняти люльку і встановити прогулянкову коляску з фіксацією її на місці.

Міцність і надійність моделей забезпечує максимальну простоту використання такої коляски. Трансформер дозволяє заощадити гроші на покупку прогулянкової коляски. В одній моделі є необхідна люлька для новонародженого і коляска з 6 місяців. Використання такого типу мобільного засобу можливо в будь-який період, взимку і влітку. У зимовий сезон призначений такий аксесуар як утеплений чохол. Влітку капюшон може підносити, щоб малюк дихав повітрям, а від сонця захистить його козирок.

Як бачите використання коляски трансформера має безліч переваг. Звичайно, що така покупка буде коштує трохи дорожче, але в разі купівлі однієї моделі це все одно економніше. Багато виробників зуміли створити абсолютно неповторні моделі, які настільки модернізовані і зручні в експлуатації, що багато батьків залишилися в захваті від таких покупок.

На сайті інтернет магазину https: // avtokrisla. com / c11-detskie-avtokresla / britax_romer. html ви можете вибрати дійсно якісні коляски, автокрісла, аксесуари до них і багато інших товарів для вашої крихти. Висока якість кожної одиниці продукції підтверджена сертифікатами якості та гарантією від виробника. Тільки тут молоді батьки можуть придбати найкращі дитячі товари за доступною і демократичною ціною.