Коли міняти літню гуму на зимову?

Вже досить скоро настане пора холодів, снігу та ожеледиці. Автомобілісти не з чуток знають про те, що взимку шипована гума просто необхідна, тому починають замислюватися про зміну гуми. Стурбовані цим питанням не тільки водії, а й виробники зимової гуми, а також співробітники сервісних станцій, смакуючи майбутню прибуток. В який час можна дешевше придбати зимову гуму, а також коли її потрібно міняти розглянемо в цій статті.

Коли дешевше купувати зимову гуму

Зекономити 10-15% на зимовій гумі можна в весняний період, коли магазинам необхідно розпродати зимовий асортимент для того, щоб звільнити місце для літніх шин.

Тому якщо вам необхідно придбати зимові колеса, то відправлятися за ними слід відразу після закінчення зими. Той же принципі діє і по відношенню до літніх шин.

Коли потрібно міняти гуму

Деякі водії прагнуть перевзути машину відразу після покупки зимових коліс і ставлять їх занадто рано, ніж забезпечують швидкий знос гуми. Інші змінюють колеса відразу після випадання снігу. Коли ж найкраще поміняти зимову гуму на літню?

Всі колеса, незалежно від ціни і виробника, рекомендують встановлювати тоді, коли хоча б кілька днів, а краще цілий тиждень, температура за вікном буде коливатися від +5 С до + 7С. Якщо температура вище цієї норми, то гума буде швидко зношуватися, оскільки вона стає набагато м’якше, ніж під час морозу.

Тепер знаючи деякі нюанси, пов’язані із зимовою гумою, можна спланувати дату покупки нових коліс, а також слід стежити за погодою, щоб дізнатися, коли міняти шини.