Класичний кухонний гарнітур. Де замовити?

Що таке «класична кухня» і що саме ми маємо на увазі, коли говоримо «класична кухня» або кухня в стилі «Класика»? Звернемося спочатку до фахівців і подивимося що таке «класика».

Класичний кухонний гарнітур. Де замовити?

Класицизм або класика (від лат. Classicus — зразковий) — художній і естетичний напрям, заснований на античному мистецтві — спадщині Давньої Греції і Давнього Риму, який був сформований у Франції в XVII столітті. Класицизм прийшов на зміну Бароко… Тобто класичними стають тільки ті кухні і кухонні гарнітури, які створені з елементами і під впливом стилю, що виник в древніх Елладі і Римі або їх європейських послідовників XVII століття? Теоретично — так. А практично переважна більшість людей під «класичною» кухнею на увазі кухню або кухонний гарнітур, виконані в будь-якому стилі, який не відноситься до нових, сучасних стилів.

Іншими словами, під класичною кухнею зараз можуть мати на увазі як кухню в ситі Класика, так і кухню або гарнітур в стилях Ампір, Бароко, Рококо. А іноді і кухні в сучасних, псевдокласичних стилях, наприклад Ар-Деко або Неокласицизм.

Де замовити?

Якщо ви проживаєте у Києві раджу вам звернути свою увагу на компанію «МІК». Дізнатися всі деталі ви можете перейшовши за посиланням: https://mik-mebel.com/kuhni-klassika.html. Всі меблі виготовляються в цій компанії виключно із застосуванням найпередовіших технологій та інноваційних методик обробки матеріалів. Найчастіше це частково або повністю ручна робота, що говорить про високу трудомісткість і цінність готового виробу. Матеріали можуть бути самими різними, але обов’язково преміум-класу.

Особливості класичних кухонних гарнітурів

  • Суворі геометричні форми.
  • Натуральні матеріали, природні кольори і фактури, В основному дерево і камінь. Або їх якісна імітація.
  • Наявність декоративних елементів, властивих класицизму — пілястри, колони, розетки, багети та інше подібне. Декоративні елементи повинні імітувати ручну різьбу по дереву та каменю.

кухня в стилі «Класика»

Раніше кухонні гарнітури в стилі «Класика» були розкішшю, коштували дорого через високу вартість матеріалів і ручну роботу і були недоступні більшості простих покупців. Зараз науковий прогрес змінив ситуацію!