Іпотека Ощадбанку молодій сім’ї — можливість придбати житло

Багато банків починають йти населенню на поступки, надаючи можливість отримати гроші на житло, тим більше, якщо це стосується молодих сімей. Особливо привертає до себе увагу іпотека Ощадбанку молодій сім’ї, завдяки якій молодята зможуть придбати собі житло на більш вигідних умовах, ніж «звичайні» громадяни.

Але банк визначає деякі обмеження для учасників цієї програми. Головне з них — вік молодят, а не дата весілля. Так що навіть якщо люди тільки що одружилися, але подружжю більше 35 років, то доведеться брати звичайну іпотеку, адже, за умовами програми хоча б один чоловік повинен бути молодше 30 років. Тому, якщо дружині 20, а чоловікові 50, ви зможете отримати іпотеку за програмою «Молода сім’я». Також програмою зможуть скористатися неповні сім’ї, якщо вік матері або батька менше 35 років.

Кожна молода сім’я мріє мати власне житло, але, на жаль, не всі молодята мають у своєму розпорядженні достатніми для отримання іпотеки доходами, адже їхня кар’єра може тільки починатися, платять поки небагато, тому Ощадбанк готовий прийняти до уваги доходи батьків обох сторін.

Якщо у сім’ї виникають матеріальні труднощі, можна відстрочити погашення основного боргу за іпотечним кредитом, а виплачувати тільки відсотки. Банк готовий прийняти до уваги ваші проблеми і відстрочити виплату кредиту на три роки, якщо в родині з’являється дитина, а також на два роки, поки будується об’єкт нерухомості, в який сім’я вклала гроші.

Іпотека Ощадбанку молодій сім’ї надає ще більш вигідні умови, якщо є малолітня дитина. За звичайної іпотечній програмі сума першого внеску повинна становити 20 відсотків від суми майбутнього житла або житла, наданого в заставу. У разі, коли в сім’ї є дитина, початковий внесок можуть знизити до 15 відсотків.