Імбирна дієта

Імбирний корінь уже давно став звичним для росіян. Адже його лікувальні властивості широко застосовуються багатьма людьми. Він розріджує кров, є легким заспокійливим, зміцнює імунну систему організму, значить хороший в період простудних захворювань, покращує пам’ять, знижує рівень холестерину, навіть трохи знижує високий артеріальний тиск, покращує роботу щитовидної залози, виводить токсини і шлаки і т. Д. І цей список можна продовжувати ще довго.

Але головне, що корінь імбиру сприяє схудненню. Звичайно, особливо дієтою це не назвеш, хоча… Для того, щоб отримати ефект схуднення від кореня імбиру, необхідно виключити з раціону харчування все солодке, борошняне (в тому навіть хліб і макарони), копчене, солоне, мариноване і т. Д.

Ви скажете, що при такому розкладі імбир вже і не потрібен буде? По суті, так воно і є. Якщо ви почнете правильно харчуватися, то близько 4 кілограмів у вас піде за пару тижнів це точно. Так навіщо ж потрібен імбир? Якщо до запропонованого раціону харчування додати ще імбир, то за ті ж два тижні у вас піде вже не чотири кілограми, а вісім! Таким чином, імбир просто розганяє кров, прискорюючи обмін речовин в організмі.
Приймати імбир потрібно у вигляді настою, багато його називають імбирний чай. Називати можна як завгодно, суті справи це не змінює. Як же його приготувати? Для початку необхідно купити свіжий імбир, нарізати його тонкими скибочками (як «картопля фрі», інакше, якщо ви вирішите подрібнити імбир за допомогою терки, то з нього вийде багато води — це неправильно), залити окропом і залишити настоюватися.

У перші п’ять днів потрібно заливати 25г імбиру двома літрами окропу, а в наступні дні імбиру потрібно брати вже 50г. Важливо знати те, що свіжий імбир повинен мати рожево-золотисту шкірку, а не жовту. Зверніть на це увагу при покупці. Далі необхідно протягом дня просто пити цей імбирний настій. Вранці натщесерце необхідно випити 1 або 2 склянки настою за годину до їди. І потім, протягом дня, також випивати за годину до їди. Чому це так важливо? Імбирний чай, засвоюючи в організмі за цей час, прискорює обмін речовин, тому будь-яка їжа, яку ви через годину будете їсти, вже не відкладеться в організмі у вигляді жирових відкладень. Ось в принципі основна суть імбирної дієти.

Таким чином, якщо просто почати пити імбирний чай, не змінивши свого раціону харчування і способу життя, то ефекту від нього не буде. А ось якщо імбир буде просто доповненням до ваших внутрішніх змін, то ви помітите, що всі процеси схуднення прискоряться рази в два. Успіхів всім худне!