I-size Seats

«I-size» — це новий регламент безпеки ЄС для дитячих автомобільних сидінь (ECE R129). Він був введений в липні 2013 року, щоб полегшити установку дитячих автомобільних сидінь, забезпечити кращий захист від побічних впливів і утримати дітей в зворотному напрямку довше. i-size застосовується тільки до сидінь Isofix. У законодавство Великобританії були внесені поправки, що дозволяють використовувати i-size сидіння.

R129 і R44 працюють пліч-о-пліч, тому батьки можуть вибирати, купувати чи або використовувати дитячі автомобільні сидіння, які відповідають R44.04 або R129 (i-size seat). Вам не потрібно змінювати своє поточне крісло для i-size, якщо ви цього не хочете. У якийсь момент закон, ймовірно, дозволить продавати тільки місця R129, але навіть тоді батькам буде дозволено використовувати їх існуючі місця R44 протягом деякого часу (можливо, кілька років).

Основні зміни, які запроваджує i-size:

— розміри i-size засновані на зростанні дитини, а не на вазі
i-розміру, що використовує висоту дитини, щоб визначити, чи підходить сидіння дитині, а не їхня вага. Тому важливо перевірити, що висота вашої дитини знаходиться в межах діапазону місця. Батьки схильні знати висоту свою дитину краще, ніж їх вага, що має полегшити батькам можливість судити, чи підходить місце для їхньої дитини, і коли вони повинні перемістити дитини на більше місце.

— i-розмірні зворотні обмежувачі призначені для дітей до 15 місяців.
Немовлята в i-образних автомобільних сидіннях залишаються зверненими тому, поки їм не виповниться як мінімум 15 місяців. В даний час батьки часто занадто швидко переносять свою дитину на переднє сидіння.

— бокове випробування на удар
i-size включає в себе випробування на бічний вплив, щоб гарантувати, що сидіння забезпечують кращий захист від бічних ударних зіткнень.

В майбутньому будуть представлені сидіння з i-образним розміром спереду.

В інтернет магазині https: // avtopapa. ua / baby-carriages / ви можете знайти автокрісло для малюка будь-якої вікової та вагової категорії. Слід уважно підходити до вибору цього товару, оскільки від засобу залежить безпека дитини під час поїздки. У каталогах представлені різні моделі від європейських виробників, які завоювали довіру і популярність серед батьків всього світу завдяки своїй високій якості і надійності використаних матеріалів.