Газобетонні блоки морок YTONG від компанії Xella

В даний час газобетонні блоки марки Ytong відрізняються високими теплоізоляційними властивостями, незначною вагою, зручністю обробки і стовідсоткової екологічністю. Даний матеріал також виділяється відмінною стійкістю до процесу гниття, пожароустойчив і може прослужити більше ста років Газоблоки невибагливі в експлуатації, тому їх широко використовують для зведення будинків в різних кліматичних зонах.

Газоблоки марки Ютонг: основні їх відмінності від конкурентів.

Німецька компанія Xella сьогодні виробляє величезний спектр будівельних матеріалів під маркою Ютонг. У газобетонних блоках від цього виробника поєднуються високі звукоізоляційні властивості, низька теплопроводящая здатність, технологічність, чудові характеристики і, звичайно ж, приваблива вартість. На сьогоднішній день компанія Xella пропонує кілька варіантів газоблоків:

  • Блоки, що мають U-подібну форму.
  • Блоки дугоподібної форми.
  • Перекриття, які можуть бути збірними і монолітними.

Газобетонні блоки, які мають U-подібну форму, успішно застосовують для зведення огороджувальних конструкцій, також їх успішно використовують як стаціонарну опалубку для перемичок і ребер жорсткості. Довжина блоків становить п’ятсот міліметрів, ширина від двохсот до трьохсот сімдесяти п’яти міліметрів, висота — двісті п’ятдесят міліметрів. Що стосовно їх вартості, то вона доходить від двохсот п’ятдесяти до чотирьохсот руб. за блок.

Блоки, яким властива дугоподібна форма, широко використовують для будівництва басейнів, камінів різних конфігурацій. Внутрішній радіус блоку складає в межах від дев’яносто міліметрів до ста або ж від п’ятдесяти міліметрів до шістдесяти. Ширина — сто міліметрів, висота досягає двісті п’ятдесят міліметрів. Вартість за блок приблизно триста рублів.

Балки для перекриттів мають такі параметри: довжина розтину становить сім метрів, висота — сорок міліметрів, ширина доходить до ста двадцяти міліметрів. Вартість одного погонного метра буде приблизно близько однієї тисячі рублів.

Блоки — перемички незамінні для перекриття прорізів віконних і дверних. Їх ширина сягає ста п’ятнадцяти міліметрів, висота блоків — сто двадцять чотири міліметри, найбільша довжина доходить до трьох тисяч міліметрів, а найменша довжина блоків складати тисячу і триста міліметрів. Найменша вартість одного погонного метра — тисяча сто п’ятдесят карбованців, а найвища ціна становить три тисячі вісімсот руб.