Електромобільні бум

Про настання електромобільного майбутнього вже сьогодні говорити ще рано, проте цей час не за горами. Електромобілі є, мережі заправок розширюються, питання з сервісом і ремонтними роботами теж вирішуються. Один з факторів, який міг би зробити значний поштовх на ринку електрокарів — це зниження, а то і взагалі зняття податку на цей вид автомобілів. Зараз в парламенті зареєстровано кілька законопроектів, які передбачають скасування податку на електромобілі терміном на п’ять років. Якщо приймуть, то податок на їх імпорт знизиться до 30%, що спричинить і зниження вартості на електромобілі.

Компанія Тесла є офіційним дилером електромобілів в Україні. Виробник щорічно випускає нові моделі машин, які представлені на сайті https: // tesla-group. com. ua / model3 /. Основними «плюсами» електрокарів виступає дешева заправка і простий сервіс. Найбільш економні споживають в середньому 10 кВт на 100 км. А з приводу сервісу — це взагалі казка. Немає ні масел, ні свічок, ні фільтрів. Технічного огляду не вимагають (хіба що ходова).Обслуговуються гібриди на будь-якому СТО, ще й вартість послуг в рази дешевше. Також до переваг віднесемо тихий двигун, стильність ззовні і в салоні, а також екологічність використання такого авто. Вибираючи такий вид транспорту слід детально ознайомиться з її характеристиками і можливостями.

Electric Marathon — це інтелектуальна гонка. Тут переможця визначає не швидкість, а точність прибуття до фінішу. Так звана «нульова машина» стартує першої і встановлює еталонний час. Учасник, час якого найбільш співпаде з еталонним, буде оголошений переможцем.

З технічних моментів — зарядка електромобіля може зайняти від одного до шести годин, в залежності від машини і обсягу батареї. Цією підзарядки також вистачає на різний кілометраж — від 60 км до 400 (якщо це Tesla).

Також дуже важливо, що відтепер завдяки цьому електрозаправкі Івано-Франківськ став сполучною ланкою в напрямку Львів — Івано-Франківськ — Чернівці, який об’єднує ключові міста Західного регіону і міжнародне сполучення Україна Молдова.

Цікаво, що вже є кілька запитів на встановлення зарядних станцій. Це буде мережа по всій області, приблизно 20-30 штук, які покриють першу хвилю електромобілів.