Двох шарове мило-скраб з основи

Мило створене вручну може стати відмінним подарунком рідним і близьким, адже ви зробили його особисто, думаючи про конкретну людину, витратили час і зусилля. Хіба це не кращий знак уваги?

Залежно від фантазії автора можна реалізувати найоригінальніші ідеї. Таке мило буває досить різноманітною форми, можна вибрати колір і аромат на власний смак. І звичний предмет гігієни перетвориться в стильний, ефектний аксесуар, який дарує естетичне задоволення від застосування. До того ж рецепт приготування запашного шедевра доступний абсолютно кожній людині.

Що знадобиться?

Головний інгредієнт в складі — готова мильна основа. У неї можна додавати ароматизатори, натуральні наповнювачі, косметичні глини, барвники, гліттер, вітаміни і ефірне масло. Як натурального барвника чудово підійдуть різні відвари трав, овочеві соки, а мелену каву створить ефект скрабу. За бажанням можна виготовити як тверде, так і рідке мило.

Технологія виготовлення двошарового мила

Приготування починають з нарізки мильної основи на невеликі кубики, потім їх розтоплюють на водяній бані на звичайній плиті, або в мікрохвильовці. Головне — не допустити кипіння!

Частина отриманої суміші вливають в необхідну форму, з заздалегідь приготованими шматочками кольорового мила. Це створить дуже гарний ефект. Обов’язково поверхню збризкують спиртом, щоб не утворилися повітряні бульбашки. Ми залишаємо на 5 хв. для охолодження.

Тим часом, в другу частину розтопленої основи додають мелену каву, і акуратно перемішують. Свіжоприготовлену суміш заливають другим шаром у форму, збризкують спиртом, і знову охолоджують.

Якщо залишилася основа, то можна пофарбувати її в будь-який вподобаний колір за допомогою пігментів, які використовуються для виготовлення косметики, або взявши звичайний харчовий барвник. Для приємного запаху додають отдушку або ефірну олію, яке також забезпечить додатковий догляд шкірі.

Отриману суміш розливають у форми (можна використовувати навіть стаканчик з-під йогурту) і дають застигнути. Щоб готове мило легше було вийняти, необхідно попередньо змастити форму маслом. Шедевр готовий.