Дерев’яні сходи у вашому будинку

Навіть якщо ви житель великого багатоквартирного будинку і кожен день пересуваєтеся по нехитрим сходових конструкцій, виготовленим із залізобетону, інформація про дерев’яних сходах буде абсолютно не зайвою. Рано чи пізно ви обов’язково обзаведетеся прекрасним заміським будинком. Необов’язково це буде розкішний особняк, побудований під ключ. Саме скромне будова, створене з любов’ю своїми руками, здатне перетворитися в острівець спокою і затишку, де ви знайдете довгоочікуваний відпочинок від міської суєти.

Дуже може бути, що ваша заміська резиденція налічуватиме більше одного поверху. Дане архітектурне рішення дозволить значно розширити житлову площу при первісному дефіциті загальної площі дачної ділянки. При всіх своїх перевагах двоповерховий будинок має ряд характерних особливостей, які вимагають свого грамотного рішення. Наприклад, необхідно потурбуватися про наявність відмінною сходи на другий поверх. Якщо цього не зробити, наявність другого поверху перетворитися з незаперечного гідності в обтяжливий недолік.

Весь інтер’єр вашого житла повинен створювати неповторну обстановку затишку і комфорту. І сходи в цьому процесі відіграє далеко не останню роль. Вона повинна поєднувати в собі ряд обов’язкових якостей. Перш за все, висока функціональність, яка нерозривно пов’язана з безпекою конструкції. Ширина ступенів сходів повинна забезпечувати зручність пересування. Надмірно вузькі або широкі сходи зі слизькою поверхнею можуть привести до серйозних травм. Якщо в будинку є маленькі діти, необхідно подбати, щоб висота перил і відстань між балясинами, носили не тільки декоративний характер, а й надійно захистили дитини, коли він вирішить самостійно прогулятися по сходах.

Залізобетонні сходи багатоповерхових будинків не здатні претендувати на особливу оригінальність своєї конструкції. Матеріал, з якого вони виготовлені і завдання, які ці сходові прольоти повинні вирішувати, не дозволяють виявити всі багатство дизайнерського задуму. Зовсім інша справа виготовлення дерев’яних сходів. Деревина є одним з найдавніших будівельних матеріалів, але не дивлячись на це не втратила своєї актуальності в сучасному світі. Вона дозволяє створювати сходові конструкції самої різної складності. Має високу міцність при невеликій вазі, легко піддається обробці, екологічна, абсолютно безпечна для здоров’я людини, має малу теплопровідність і високі звукоізоляційні властивості.

Не применшуючи якості інших будівельних матеріалів, можна сміливо стверджувати, що деревина є ідеальним матеріалом для виготовлення сходів. Пластичність дерева дозволяє створювати дивовижні за красою сходові конструкції. Міцна і надійна дерев’яна драбина здатна стати вишуканою прикрасою будь-якого житла. Природне тепло дерева створить неповторну обстановку затишку у вашому домі.