Контакти

Гімназія №9 Кіровоградської міської ради Кіровоградської області – це сучасний багатопрофільний середній загальноосвітній навчальний заклад, головним завданням якого є розвиток творчої особистості, як вчителя, так і учня,створення умов для повноцінного фізичного, інтелектуального та духовного розвитку всіх учасників навчально-виховного процесу.

 

Гімназія

Особистісно-орієнтована систему навчання

Педагогічний колектив успішно реалізує особистісно-орієнтовану систему навчання та виховання гімназистів. Заклад орієнтується на можливості і потреби учнів,на виявлення і розвиток інтересів, нахилів і здібностей кожної дитини, що забезпечуються за рахунок впровадження профілізації навчання, технології навчально-виховного процесу, що передбачає індивідуальний підхід до навчання дитини, змісту освіти та рівнів його засвоєння.

 

Лабораторією інноваційних процесів

Досвід гімназії узагальнено науково-дослідною лабораторією інноваційних процесів у закладах освіти нового типу Кіровоградського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені В.Сухомлинського та направлено до Всеукраїнського банку перспективного педагогічного досвіду. Провідними ідеями досвіду є: створення особистісно-орієнтованої моделі управління педагогічними кадрами та гімназійної програми «Обдаровані діти» моделювання оптимальної структури методичної роботи в гімназії, широке використання 9 інноваційних педагогічних технологій: інформаційних та телекомунікаційних, навчального проектування, елементів розвивального навчання, розвитку критичного мислення, пам’яті, образного мислення та уяви шляхом впровадження ейдотехнологій, інтерактивних технологій, інтелектуального розвитку учнів за теорією розв’язання винахідницьких задач, створення ситуації успіху та технології розвитку творчості учня.

 

Професійна система роботи з обдарованими учнями

Система роботи з обдарованими учнями в гімназії дає хороші результати – гімназисти постійно займають призові місця на предметних олімпіадах Всеукраїнського, обласного та міського рівнів, у різноманітних конкурсах, проектах, мистецьких фестивалях та спортивних змаганнях. У 2007 та 2008 роках гімназія стала переможцем Міжнародного конкурсу «Разом до Європи», у 2009 році отримала перемогу у Міжнародному конкурсі волонтерських проектів «Служіння заради миру». Гімназія багаторазовий переможець Всеукраїнських суспільних акцій «Громадянин» та «Молодіжна рада у місцевій громаді».

 

 

Гордістю закладу є музей історії гімназії, створений зусиллями педагогів, гімназистів та батьківської громадськості.

 

м. Кропивницький, вул. Академіка Корольова, 27/21

тел.: +380 522 563-275, e-mail: gymnasium9kir@i.ua