Чим росіян привертає нерухомість Китаю?

З кожним роком все більше і більше наших співвітчизників перебирається в Китай. Так багато пенсіонерів почали купувати нерухомість Китаю в прикордонних містах. Крім того, нерухомість Китаю почала цікавити інвесторів з Росії. Тому давайте з’ясуємо, чим росіян привертає нерухомість Китаю.

Низькі ціни і дуже доброзичливе ставлення китайців стали тими мотивами, які спонукали пенсіонерів купувати нерухомість Китаю в прикордонних містах. Адже прожити в Китаї на пенсію набагато легше, ніж в Росії.

Тому в Хабаровську, Владивостоку і Благовєщенську відкрилося досить багато філій китайських агентств нерухомості, в яких досить швидко підберуть нерухомість по вашому запиту. Не потрібно боятися аферистів. На китайському ринку афер з нерухомість немає. Пов’язано це з дуже суворим покаранням за афери з нерухомістю. Нерухомість Китаю можна придбати як нову, так і «вторинну».

В середньому нерухомість Китаю коштує 500 доларів / м2. Ну а зміст квартири з двома спальнями і вітальнею обійдеться вам в 20-25 тисяч рублів / рік. Реєстрація договору триватиме близько 3-х місяців.

Після покупки квартири вам доведеться ще оформити візу, щоб насолоджуватися життям в Китаї. Для отримання візи вам досить буде пред’явити в консульстві документ, який підтверджує право власника. Власникам китайської нерухомості відразу видають річну візу. Потім вам доведеться періодично продовжувати її.

Пенсіонери цілком спокійно отримують свою пенсію в банкоматі. Адже в Китаї обслуговуються карти всіх банків Росії. Російської пенсії вам цілком вистачить, щоб харчуватися в місцевих ресторанчиках, де готують досить смачно і зі свіжих продуктів.