АвтоВАЗ готує три позашляхові моделі

Скоро в російській продажу з’явиться Лада Urban, яка стане міський версією Ниви 4 × 4. Зовнішні зміни Urban щодо класичної версії російського позашляховика дуже незначні. Це вбудований пластиковий бампер, нова форма керма, наявність кліматичного регулювання і повний електропакет. Відтепер ця модель підійде навіть жінкам. Повний привід залишиться, тому нова версія стане більш комфортною, але при цьому збережуться всі унікальні всюдихідні якості Ниви.

Друга модель з поліпшеною прохідністю — це Ларгус Крос. Внутрішні зміни російського мінівена якщо і є то дуже незначні. Основні зміни торкнулися зовнішності Ларгус. У машини виріс дорожній просвіт до 20 сантиметрів, з’явився запобіжний обвіс низу кузова, а також машина отримала диски на 16 дюймів.

Третя Вазівська модель, яку можна зарахувати до кросоверів нова версія Калини з приставкою Крос. Головна відмінність від традиційної версії збільшений просвіт, який тепер майже такий же, як у Ниви, найменше на пів сантиметра. Серед непомітних змін Калини Крос — нові характеристики підвіски кросовера, які були пророблені на професійному рівні, без зниження якості і безпеки автомобіля. Всі три моделі з підвищеними характеристиками прохідності з’являться в автосалонах вже восени.