5 способів безкоштовно розкрутити сайт

Існує досить багато способів розкручування сайту. Але в цій статті ми поговоримо про безкоштовні та найактуальніших в даний час.

Обмін посиланнями. Цей спосіб досить простий. Від вас тільки потрібно знайти такі сайти, які за тематикою схожі з вашим сайтом, далі пропонуєте власникам сайтів обмінятися з вами посиланнями.

Детальніше про те, що ви повинні зробити: по-перше, знаходите сайти схожі з вашим. По-друге, вмовляєте власників сайтів обмінятися з вами посиланнями. Чому саме умовляти? Тому що деякі просто відмовляються обмінюватися. По-третє, заздалегідь подумайте, де ви будете розміщувати посилання сайту, з яким обміняєтеся.

Але, є спосіб ще простіше. Зайти на біржу обміну посиланнями. На ці біржі приходять ті люди, які готові обміну посиланнями.

Безкоштовні каталоги посилань, статті. Каталоги посилань звичайно на даний момент ще існують, але цим способом практично вже не користуються. Сенс такого просування в тому, що на спеціальних сайтах можна безкоштовно розмістити унікальну статтю з посиланням на ваш сайт. Від вас вимагається: написати статтю, вставити посилання вашого сайту в неї, і розміщуєте статтю в каталог статей.

Блоги на безкоштовних блогоплатформи і фрі хостах. Фрі хост – це сервіс, який дає можливість безкоштовного створення блогів. Що від вас вимагається при розкручуванні даними способом: створіть для вашого сайту блоги супутники на фрі хості і поставте посилання з цих блогів на ваш сайт. Використовуйте внутрішній потенціал фрі хоста для зливу трафіку на ваш сайт.

Коментування блогів. Цим способом користуються досить давно, і до цього дня, його активно застосовують. Сенс цього способу простий: вам потрібно відвідувати тематичні блоги, сайти і залишати там коментарі зі своєю посиланням на сайт. Ви можете коментувати безліч блогів. Люди, по залишеній в коментарі вами посиланням переходитимуть на ваш сайт, а ви за рахунок цього будете отримувати додатковий трафік.

Розміщувати на сайті оптимізовані статті. Насамперед в розкручуванні сайту потрібно звернути увагу на посилання, а точніше, на покупку посилань. Хоч і на даний момент ходять розмови про те, що перше місце в розкручуванні сайтів займає поведінковий фактор, але все ж подумайте, можливо, чи розкрутити сайт за допомогою пошукових систем, при цьому взагалі не купуючи посилань? Відповідь – можливо. Тільки, що саме в цьому випадку ви вкладаєте в поняття «розкрутити сайт за допомогою пошукових систем». Можна розмістити на сайті досить багато статей і чекати поки пошукові системи їх індексацініруют, ну і потім звичайно на ваш сайт поллється трафік.